OPINIE

Twój uśmiech to nasza pasja

Cieszymy się, że możemy być częścią Twojej drogi do zdrowego uśmiechu i dbać o Twoje jamy ustnej. Jeśli szukasz doświadczonego i przyjaznego zespołu stomatologicznego w Warszawie, zapraszamy do Bianco Dental Clinic. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i zapewnić Ci najlepszą opiekę stomatologiczną.
PACJENCI O NASZYM GABINECIE

Co sądzą o nas nasi pacjenci?

 • Wspaniała atmosfera, profesjonalizm, dbałość o szczegóły. Zaufanie, że jest się w "dobrych rękach".
  Beata Nowak
  Opinia Facebook
 • Profesjonalizm, talent i ogromna wiedza, a wszystko w jednej przesympatycznej Pani Doktor Joasi. Naprawdę nowoczesna stomatologia na wysokim poziomie.
  Renata Błońska
  Opinia Facebook
 • Wspaniała atmosfera , pełen profesjonalizm - gorąca polecam szczególnie osobom ,które żyją z traumą z dzieciństwa ( wszystko minie po pierwszej wizycie ):) 👍
  Anna Gondek
  Opinia Facebook
 • Po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach u dentystów, to miejsce zdobyło moje zaufanie. Jestem pacjentką od kilku lat. Zapewne niektórzy ponarzekają, że drogo, ale za dobrą pracę i jej estetykę trzeba dobrze płacić 🙂 Pani doktor pracuje także z użyciem mikroskopu dentystycznego, a pani higienistka jest po prostu niezastąpiona.
  Ada S.I.
  Opinia Google
 • Gabinet pełen profesjonalistów, a doktor Chodorowska najlepsza. Ma świetne podejście do pacjenta, robi zdjęcia na każdym etapie leczenia. Polecam serdecznie 🙂
  Ewa Szymańska
  Opinia Google
 • Doktor Chodorowska powinna mieć tytuł "artysta stomatologii", zęby spod jej ręki/narzędzi to małe dzieła sztuki, idealnie odbudowuje ząb dbając o każdy anatomiczny szczegół. Ma ogromne poczucie estetyki. Profesjonalizm plus przemiłe usposobienie. Polecam szczególnie pacjentom ścierającym zęby, z migrenowymi bólami głowy oraz z bólem/przeskakiwaniem w stawie rzuchwowo-skroniowym.
  Apolonia Piwowarczyk
  Opinia Google

Co nas wyróżnia?

wszystkie specjalizacje w jednym miejscu

strefa
relaksu

płatność
kartą

przystosowanie dla osób niepełnosprawnych

kawa
i herbata

klimatyzowane
wnętrza

telewizja
w gabinetach

bezpłatne
wifi